چسب سبز که با دیوار خشک بین حفره های تیرچه و گل میخ برای اعمال عایق صدا اضافه شده است

0 Comments

روش های زیادی برای استفاده موثر از چسب سبز وجود دارد. در این مقاله من یکی از برنامه های معمول اما اغلب مواردی را که به نظر می رسید چسب سبز است توصیف می کنم. اگر در حال بازسازی یا بازسازی کامل خانه خود هستید و دیوارها و سقف ها را به گل میخ ها و تیرچه های برهنه برهنه کرده اید ، یک روش عایق صدا وجود دارد که می تواند در حالی که دیوارها و سقف ها در این حالت باز هستند استفاده شود.

در حالی که این حفره ها باز می شوند ، ایده خوبی است طراحی دیوار سبز  که تکه های دیوار خشک را که در این حفره های تیرچه و گل میخ قرار دارد برش دهید و سپس Green Glue را به پشت این تکه های دیوار گچ بزنید و سپس آنها را محکم در حفره ها پیچ کنید. اگر از سقف عایق صوتی هستید ، تخته گچ لود شده Green Glue مستقیماً به پایین زیر طبقه فوقانی پیچ می شود. اگر دیوار و چسب سبز به دیوار (حفره های گل میخ) اضافه می کنید ، باید مراقب باشید زیرا پیچ هایی که در دیوار خشک Green Glued پیچ می شوند فقط می توانند به دیوار خشک موجود در پشت دیوار پیچ شوند. به طور کلی افرادی که با Green Glue عایق صوتی در خانه خود هستند متوجه می شوند که آنها فقط باید چسب سبز را بین دو لایه دیوار گچ در دو طرف دیوار قرار دهند و این باعث می شود مقدار زیادی عایق صدا باشد ، اما در شرایط سقفی که سعی می کنید جلوی هر دو را بگیرید سر و صدای ضربه و همچنین صداهای منتقل شده از هوا از بالا ، شما می خواهید به همان اندازه که می توانید محافظت کنید.

اکنون اگر بتوانید 2 لایه از دیوار خشک با چسب سبز در بین حفره های تیرچه اضافه کنید ، به شدت به عایق صدا کمک می کنید. پس از آنکه حفره ها را کاملاً با دیوار خشک و Green Glue ردیف کردید ، می توانید عایق های فایبرگلاس مشترک را در فضای باز حفره تیرچه نصب کنید. عایق را به راحتی در حفره ها قرار دهید تا به جذب صدا کمک کند اما اگر محکم درون حفره ها قرار بگیرد صدا را مانند آنچه که می تواند منتقل نمی کند ، این برای حفره های گل میخک نیز صدق می کند.

پس از اتمام این بخش از پروژه عایق صوتی خود ، به سادگی نیاز به نصب 2 لایه دیگر از دیوار گچ 5/8 “در تیرچه ها با حداقل 2 لوله چسب سبز روی هر لایه 4” X 8 “از دیوار خشک نصب شده دارید. قرار دادن. سه لوله چسب سبز برای هر ورق گچ 4 “X 8” بهتر خواهد بود ، اما همانطور که همیشه می گویم ، 4 لوله هدر دادن پول است. همیشه دلارهای عایق صوتی خود را در جایی قرار دهید که آنها بتوانند بهترین کارها را انجام دهند و هرگز خرج نکنند بیش از آنچه شما نیاز دارید تا ضد صدا باشد.

خوب من صمیمانه امیدوارم که این مقاله برخی از کاربردهای Green Glue را هنگام ساخت یا بازسازی منزل ، دفتر کار یا منطقه صنعتی خود روشن کرده باشد. با تشکر برای خواندن و یادگیری ، این